برگزاری مراسم تکریم بازنشستگان موسسه رازی همایش تجلیل و تکریم از بازنشستگان موسسه تحقیقات واکسن و سرم سای رازی و بزرگداشت روز خانواده به همت کانون بازنشستگان موسسه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، به مناسبت فرا رسیدن ٢٥ ذی الحجه روز خانواده و تکریم بازنشستگان، همایشی به همت کانون بازنشستگان موسسه رازی با حضور بازنشستگان و خانواده های آنها در مجموعه تفریحی پارسا در کرج برگزار شد.

در این همایش که برخی از مدیران موسسه رازی نیز حضور داشتند، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره بازنشستگان متوفی، برنامه های مختلف تفریحی و سرگرمی به اجرا درآمد و دقایقی شاد برای پیشکسوتان موسسه رازی و خانواده ها خلق شد.


نمایندگانی از کانون های بازنشستگی استانداری البرز، اداره کل محیط زیست، اداره کل آموزش و پرورش، انتقال خون و کانون بازنشستگان شهرستان های ساوجبلاغ و نظرآباد از دیگر مدعوین این مراسم بودند.


به گفته یداله کمالی دهقان رئیس هیئت مدیره کانون بازنشستگان موسسه رازی، برنامه های رفاهی، مسافرت های تفریحی، زیارتی و سیاحتی در داخل و خارج کشور از جمله خدماتی است که کانون بازنشستگان این موسسه به بازنشستگان ارائه می دهد.

کمالی دهقان همچنین از پیگیری موضوع همسان سازی پرداختها از دولت و مجلس با همکاری کانون های بازنشستگی سراسر کشور خبر داد و ضمن قدردانی از حمایت های مدیران موسسه، خواستار توجه بیشتر به وضعیت معیشتی بازنشستگان این مجموعه شد.

منبع: روابط عمومی موسسه رازی
بيشتر

طراحی و اجرا اداره فناوری اطلاعات