حضور موسسه رازی در نمایشگاه بین المللی دام و طیور و صنایع وابسته تهران 97 موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی به عنوان بزرگترین موسسه تولید واکسن و فرآورده های بیولوژیک در خاورمیانه در هفدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور و صنایع وابسته تهران حضور خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، هفدهمین دوره نمایشگاه بین المللی دام و طیور و صنایع وابسته در چهاره گروه کالایی شامل خوراکی، دارویی، تجهیزات و خدمات با حضور تولیدکنندگان، واردکنندگان، متخصصان و فعالان اقتصادی این صنعت از 15 تا 18 شهریورماه برگزار می شود.

موسسه رازی در این نمایشگاه که با حضور شرکت های داخلی و خارجی برپا می شود، در غرفه ای به وسعت 195 متر ضمن معرفی دستاوردهای خود در حوزه های تولیدی و پژوهشی، با فعالان بخش های مختلف این صنعت تعامل خواهد داشت.

همچنین کارشناسان و اعضای هیئت علمی این موسسه طی روزهای برگزاری نمایشگاه با حضور در غرفه، به سوالات متخصصان و بازدیدکنندگان پاسخ می دهند.

معرفی دستاوردها، ظرفیت ها و توانمندی های شرکت ها، نهادها و سازمان های داخلی و انتقال و مبادله دانش و تکنولوژی بین فعالان صنعت دام و طیور ایران و دیگر کشورهای پیشرفته از اهداف برپایی این نمایشگاه اعلام شده است.

هفدهمین نمایشگاه دام و طیور و صنایع وابسته به آدرس بزرگراه شهید دکتر چمران، محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران دایر می شود و علاقه مندان می توانند در تاریخ برگزاری نمایشگاه از غرفه موسسه رازی واقع در سالن میلاد (31A) غرفه شماره 12 بازدید کنند.

منبع: روابط عمومی موسسه رازی
بيشتر

طراحی و اجرا اداره فناوری اطلاعات